сховати меню

II Міжнародний конгрес з антиінфекційної хіміотерапії

Шановні колеги!

Міністерство охорони здоров’я України, Академія медичних наук України, Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Асоціація фтизіатрів і пульмонологів України, Асоціація хіміотерапевтів України запрошують вас до участі в роботі II Міжнародного конгресу з антиінфекційної хіміотерапії, що проходитиме 15-16 грудня 2009 р. у конференц-залі НМАПО ім. П.Л. Шупика (м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).

У роботі заходу візьмуть участь провідні фахівці країни в галузі хіміотерапії.
Основні напрямки роботи конгресу: пульмонологія, педіатрія, акушерство та гінекологія, нефрологія та урологія, хірургія, інфекційні хвороби, вірусологія, анестезіологія та реаніматологія, гастроентерологія.
Конгрес внесений до реєстру з’їздів, симпозіумів, конференцій МОЗ України 2009 р.
Запрошення від оргкомітету конференції згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 332 від 20.11.1991 р. є підставою для відрядження. Учасникам конгресу видаватимуть сертифікат.
Контактні телефони:
(044) 275-04-02 – директор Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського, академік АМН України, професор Фещенко Юрій Іванович;
(044) 270-35-61 – професор Дзюблик Олександр Ярославович.

Оргкомітет

Поділитися з друзями: